Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën - Bota Sot
Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën

Mediale Vip

E diel, 23 shtator 2018

Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën

Më: 20 mars 2018 Në ora: 13:01
Besnik Qaka dhe Lolita Begolli

Vokalisti i NRG Band, Besnik Qaka, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja Lolita pritën në jetë fëmiun e parë të tyre, të gjinisë femërore.

Këngëtari ka postuar një foto të vajzës së vogël në rrjetin social Instagram.

 

Fryma jote e pare, na e mori tonen... #UnaQaka-20/03/2018??????????

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Vajza është pagëzuar me emrin Una.

“Fryma jote e parë, na e mori tonën… #UnaQaka”, ka shkruar Besniku në rrjetin social Instagram.

Besniku vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begollin.

Përkundër angazhimeve në jetën private, Besniku ishte aktiv në karrierën e tij muzikore duke sjellë së fundmi baladën “Harrom”. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test