Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Më: 10 maj 2018 Në ora: 09:32
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në fundin e pritjes së ëmbël por njëkohësisht në kulmin e shkëlqimit të saj femror. 

Dita ditës e shohim më të bukur dhe të ëmbël. E veshur me një fustan të gjatë ajo ka vënë në dukje linjat e saj.

Kaq e 'pispillosur'  Xhensila dhe Besi janë nisur për eventi kulturor dedikuar letërsisë dhe librit më të fundit të aktorit të mirënjohur Timo Flloko.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test