Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë - Bota Sot
Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 22:41
Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia së fundi ka udhëtuar në Amerikë.

Ajo po qëndron atje për të realizuar koncertet e parapara me bashkëatdhetarët në atë vend .

Por, krahas angazhimit rreth koncertit, këngëtarja ka gjetur kohë edhe të relaksohet dhe të bëj pak blerje.

Ajo kishte zgjedhur markën “Dolce & Gabbana”, për të blerë një palë këpucë, të cilat i tregoi edhe për fansat në rrjete sociale.

“E ëmbël sikur unë”, shkroi ajo mbi njërën video që realizoi në markën ku kreu blerjen.

Projekti i fundit nga Enca është “Dua”, këngë kjo që u komentua mjaft lidhur me videoklipin me skena ertotike mes këngëtares dhe modelit portugez, Pierluigi Fracassi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test