Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare - Bota Sot
Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 14:23
Ami dhe Ermali

Nëse më parë fëmijët mezi prisnin të frynini qirinjtë e tortës një herë në vit, tanimë prindërit u personalizojnë torta të vegjëlve të tyre çdo muaj ! Që prej lindjes së vajzës, Ami dhe Ermali janë kujdesur që Sia të ketë tortën e saj çdo muaj kjo është zgjedhja për muajin tretë.

E pas tortës së ditëlindjes për Sian e vogël ajo ka publikuar gjithashtu foto nga përfundimi i klasës së parë të djalit të saj Joel. 

Krahas fotos ku shfaqet vogëlushi me një çertifikatë ajo shkruan: “E morëm diplomën e parë,”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test