Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero - Bota Sot
Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:53
Fero

Sapo ka publikuar këngën e re.

Reperi nga Gjilani, Fero ka lansuar projektin e ri “Veni 1”, që në disa sekuenca e ka sjell në bardh e zi.

Kënga është realizuar nën përkujdesjen e studios “On Records” dhe producentëve ZappnChriss.

Pritet që edhe kjo këngë e tij, të shndërrohet në një hit veror siç është rasti me projektet paraprake të tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test