Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata - Bota Sot
Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:32
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo shihet shumë provokuese dhe seksi.

Me grimin perfekt dhe pamjen po ashtu, Anxhelina mahnitë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test