Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori - Bota Sot
Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 12 korrik 2018 Në ora: 21:35
Menora Morina

E bukura dhe me mjaft talente e njohur kudo në botë Menora Morina është kthyer nga Bullgaria sërish me shumë çmime të rëndësishme.

Mësojmë se ajo ka fituar çmimin “Winner në Histori”, deri më tani e vetmja shqiptare që ka fituar një titull të tillë, si dhe “National Tradiditon”, pasi ajo ka treguar për veshjet e zakonet e bukura shqiptare, produktet madje kaq e vogël ka folur para të gjithë të huajve edhe për gjigandin Trepça.

Vetë posteri gjigand në skenën e këtij eventi të bukurisë dhe talentevë për fëmijë në botë ka treguar se Menora ka qenë vetë imazhi i kësaj gare duke shkëlqyer dhe mahmitur të gjithë si një yll shqiptar.BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test