Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza, ja çfarë ndodhi mes çiftit - Bota Sot
Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza, ja çfarë ndodhi mes çiftit

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza, ja çfarë ndodhi mes çiftit

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 07:39
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra

Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës ka qenë një nga temat më të diskutuara në showbiz kohët e fundit. Lajmi fillimisht u përhap si thashethem pasi dyshja i kishin fshirë fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Më pas miq pranë tyre treguan se Seldi dhe Mimoza i kishin dhënë fund fejesës dhe shkak ishte distanca pasi Seldi jeton në Tiranë dhe Mimoza në Zvicër.

Mbrëmjen e sotme, Seldi ka folur për herë të parë për ndarjen, pasi përfundoi kërcimin e tij në "Dance with me", ku këtë vit është konkurrent.

"Faktikisht ne nuk jemi më me njëri-tjetrin. Faleminderit shumë për kohën e bukur që kaluam bashkë. Kështu ka qenë e shkruar. Gëzoj një respekt të veçantë për Mimozën dhe familjen e saj", u shpreh Seldi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test