Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj - Bota Sot
Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 21 shtator 2018 Në ora: 12:45
Frrok Dodaj

Një tjetër artist i cili falë talentit të tij me instrumentët e klarinetës dhe saksofonin din të bëjë super atmosferë duke qenë i kërkuar kudo. Ky është Frrok Dodaj i cili me origjinë nga Shqipëria por kudo i pranishëm e ka 12 vite që punon me këngëtarin e mirënjohur Meda, e kudo që është ai npër koncerte e mbrëmje muzikanti është me të. Ai është kudo i pranishëm me Medën e grupin e tij në Kosovë, në europë e deri në Amerikën e largët, ku në vitin e ri 2018 në Nju York ishin dhe argëtuan një super publik të madh që nuk mungojnë asnjëherë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test