Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks - Bota Sot
Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 07:51
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova gjatë dhjetorit të kaluar i kanë mirëpritur në këtë botë fëmijët e tyre binjakë, Nicoloas dhe Lucy, ndërsa tani ai ka folur rreth asaj se si bebet kanë ndikuar në jetën e tyre seksuale.

Gjatë një interviste, këngëtari 43-vjeçar deklaroi: “Ndoshta tani bëjmë më shumë seks se më parë”.

“Seksi nuk është pakësuar”, shtoi ai rreth jetës së dashurisë me ish-tenisten 37-vjeçare.

Kujtojmë se ditë më parë ne e kemi bërë edhe një lajm me atë se si binjakët e tyre qeshin me të madhe kur Enrique bën ca gjeste që për ta duken qesharake.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test