Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards” - Bota Sot
Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:12
Rita dhe Vera Ora

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, 'American Music Awards'.

Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në tabetën e kuqe të këtij eventi e bëri nënën e saj të ndihet krenare.

 

@ritaora absolutely gorgeous on the red carpet ???? #amas #proudmom

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Rita së bashku me Constance Wu, ato prezantuan në skenën e AMA çmimin “Dueti/Grupi më i mirë i zhanrit Pop/Rock”, çmim të cilin e fituan grupi Migos.

Vera Ora në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto të vajzës së saj.

”Rita Ora absolutisht e mrekullueshme në tapetin e kuq, nënë krenare”, ishin fjalët e Verës pranë postimit.

Duhet kujtuar se të pranishme në ‘AMA’ ishin edhe Dua Lipa e Bebe Rexha të cilat kanë qenë të nominuara por nuk fituan asnjë çmim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test