E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë - Bota Sot
E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 17:33
Fjolla Morina

Në muzikë vetes i thotë se është e zonja.

E tillë, Fjolla Morina po duket se është edhe në kuzhinë.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet ushqimi i përgatitur dhe sipas shkrimit të lënë, ajo ka thënë se e ka bërë gjithë këtë gatim.

Ndonëse nuk e dijmë nëse shijen e ka kaq të bukur sa duket nga jashtë, prapë se prapë Fjolla meriton lëvdata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test