Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza - Bota Sot
Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 11 tetor 2018 Në ora: 18:20
Liza

"Take me away" ajo ka gati një tjetër këngë të bukur. "Utan Dig" ky do jetë titulli pasi projekti i super starit Liza Therese do të jetë në gjuhën suedeze (shqip "Pa ty") shkruar nga vetë ajo një baladë mjaft e bukur dashurie që vjen këto ditë. Artistja është e njohur edhe për publikun shqiptar ku në Zhurma Show Awards kishte marrë edhe çmim vite më parë dhe njihet jo vetëm për zërin e saj por edhe një këngëtare mjaft e bukur.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test