Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës - Bota Sot
Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 11:38
Nikki Haley

Nikki Haley, ambasadorja në largim e ShBA-ve në Kombet e Bashkuara dëgjon muzikën e këngëtares kosovare Bebe Rexhës.

Ajo në një postim ka treguar se gjatë kthimit me tren në qytet, pasi i është anuluar fluturimi, ka dëgjuar Bebe Rexhën, Rihannën dhe të famshmen Adel.

Haley më 9 tetor ka dhënë dorëheqje nga pozita e ambasadores në OKB, por këtë post do ta mbajë deri në fund të këtij viti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test