Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip - Bota Sot
Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 18:50
Kida

Kida ka pulbikuar këngën e saj më të re.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka sjellë edhe një këngë të re, e cila pritet të shndërrohet në hit.

Kënga me titull 'Merri krejt' është një baladë e stilit të Kidës dhe sigurisht se do të dëgjohet shumë.

Megjithatë, ajo që bie në sy është stili fantastik i këngëtares, në videoklip e realizuar shumë mirë.

Videoja e këngës është xhiruar në Turqi, ndërsa Kida shkëlqen në secilën dukje në secilin vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test