Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm… - Bota Sot
Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm…

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm…

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 20:28
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari e ftuar në “Shiko kush luan” zbuloi se lidhjen me bashkëshortin e ka që kur ishte në moshën 20- vjeçare, pak a shumë 10 vite nga sot.

Për sa i përket lidhjes intime këngëtarja zbuloi edhe një sekret që jo kushdo do guxonte të pranonte publikisht, duke thënë se kishte bërë striptizëm para bashkëshortit.

Image

E pyetur më tej për fëmijën e saj ajo zbuloi se është gjëja më e jashtëzakonshme dhe do të donte të kishte edhe dy fëmijë të tjerë.

Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test