Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit - Bota Sot
Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 00:11
Stresi dhe Kejsi

Reperi ‘Stresi’ u prangos nga FNSH në një hotel në zonën e Linzës, në periferi të Tiranës.

Në pamjet e publikuara nga policia duket momenti kur prangoset reperi i shtrirë mbi krevat dhe i zhveshur.

Stresi ndodhej në shoqërinë e një vajze 20-vjeçare në momentin e arrestimit, e cila u morën në pyetje nga polica, por më pas u la e lirë. Duke qenë se reperi është i martuar me Kejsin prej disa muajsh, u mendua se kjo çështje do të ndikonte në marrëdhënien e tyre por nuk ndodhi kështu.

Kejsi ka publikuar një foto sot ku shfaqet krah vjehrrit të saj, Sali Lushajt e buzëqeshur teksa po konsumojnë një drekë, dhe po shijojnë disa gota verë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test