Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën - Bota Sot
Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën

Ndryshe

E enjte, 18 tetor 2018

Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 09:23
Pamje nga video

Mirëpo duket se karriera e tij prej ‘vrasësi’ të kafshëve i ka ardhur fundi.

Ai ka postuar një video në youtube të një momenti goxha të ndjeshëm mes tij dhe presë së tij

Dreri i vogël shihet duke iu afruar gjuetarit dhe pasi që arrin të krijojë zonën e besimit më njeriun, i afrohet atij dhe e lë ta prekë në kokë.

Ne shpresojmë shumë që ky moment t’ia ketë ndërruar mendjen gjuetarin që të heq dorë nga vrasja e kafshëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test