Dardan Molliqaj dhe dyzi i tij - Bota Sot
Dardan Molliqaj dhe dyzi i tij

Opinione

E mërkurë, 24 tetor 2018

Dardan Molliqaj dhe dyzi i tij

Binak Maxharraj Nga Binak Maxharraj Më 10 janar 2018 Në ora: 18:28
Dardan Molliqaj

1.z.Albin Kurti, për rastin e Astrit Deharit, pat deklaruar se Astrit Dehari është vrarë në Qendrën e Paraburgimit në Prizren.

Kurti pate thanë se Astrit Dehari ka hyrë i gjalël në Qendër e ka dal i vdekur.

2.Ndersa Dardani Molliqaj sa ishte në ditët me të mira të për parimit të tij pat que shumë zhurmë e piskame duke deklaruar se Astrit Dehari nuk është vetëvrarë por e kanë vra në Qendrën e Paraburgimit, bile për këtë e fajësonte pushtetarët.

3.Kurse tashti Dyzi i Dardan Molliqaj, posa e mori rrugën e rebelimit puçist të tij nga LVV i cili hala gjendet në arrati me  shokët e vet puçist tu u sjellë rreth e rrotull derisa ta gjejnë rregën e humbur, tashti po deklaron se; "Astrit Dehari në Qendren e Paraburgimit në Prizren NUK ESHTE VRAR POR  ESHTE VETEVRAR".

4.Cilit ti besohet Dardan Molliqit të vërtetë derisa ishte në LVV, apo Dardan Molliqaj dyzit (sozit, hijes), puçistit, rebeluesit i cili është arratis nga LVV. Dikush duhet te interesohet për këtë rrënë apo mashtrim të tij, sepse atëherë ai pate akuzuar  shumë rëndë organet e shtetit për këtë rast...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test