Haxhi (Salih) Elezaj - Bota Sot
Haxhi (Salih) Elezaj

Perkujtime

E martë, 23 tetor 2018

Haxhi (Salih) Elezaj

Më: 9 janar 2018 Në ora: 00:42
Haxhi (Salih) Elezaj

E urrejmë ditën e ftoftë të janarit, ato momente të vështira ku ti u ndave fizikisht nga ne, por jo edhe shpirtërisht, ende nuk mund të besojmë që më nuk je në mesin tonë.

Vdekja jote e hershme morri me vete gëzimin dhe lumturinë tonë familjare Baba.

Kujtimi për Ty do të mbetet gjithmonë në zemrat tona. Ishe dhe do të mbetesh engjëll mbrojtës i të gjithë neve, unik dhe i papërsëritshëm.

Të kujtojmë me mallë: Bashkëshortja Mema, djemtë Salihi, Ahmeti, Avnia, motrat, vajzat, të gjithë me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test