Hud (Sherif) Gashi - Bota Sot
Hud (Sherif) Gashi

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Hud (Sherif) Gashi

Më: 12 janar 2018 Në ora: 00:04
Hud (Sherif) Gashi

Sot mbushet 1 vit që vdekja të ndau nga ne.

Zoti deshi që kështu të ndodhte.

Por në zemrat tona je dhe do të mbetesh gjithmonë  i pa harruar .

Do të kujtojmë çdo ditë me mallë dhe krenari.

 

Të kujtojnë :Bashkëshortja Hana, djemtë Naimi, Maliqi, Reshiti, Vajzat Zela, Sania, Haka, nipat dhe mbesat

Tomori, Dardani, Sherifi, Shpëtimi, Kaqaniku, Shpendi dhe Sazani, Shqipria, Teuta, Saranda, Edmonda dhe Erëza.

Për Ty malli do të jetë  i përjetshëm.

Familja e gjerë nga Klina.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test