Hajrije (Mehaj) Cacaj - Bota Sot
Hajrije (Mehaj) Cacaj

Perkujtime

E mërkurë, 24 tetor 2018

Hajrije (Mehaj) Cacaj

Më: 13 janar 2018 Në ora: 00:23
Hajrije (Mehaj) Cacaj

U bë një vit pa ty

Malli për ty sa vjen e rritet çdo ditë e më shumë. Do të mbetesh i paharruar në zemrat tona.

E kujtojnë me mall: Djali Muhameti me bashkëshorten Nekiben dhe nipi Mentori nga Dranier Gjermani dhe Deçani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test