Cyme (Demaj) Mujaj - Bota Sot
Cyme (Demaj) Mujaj

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Cyme (Demaj) Mujaj

Më: 30 mars 2018 Në ora: 00:35
Cyme (Demaj) Mujaj

Sot, dy vite tretemi mes kujtimesh NËNË !

Larg në mall atje mbete, durojmë dhimbjen të mos qajmë,

në atë jetë shpirti yt tu bëftë dritë, e neve këtu na ndriçoftë.

I lehtë të qoftë dheu i amshimit !

Të kujtojnë me mallë:

Djemtë Uka dhe Riza, Vajzat Mejremi, Fahrija,Vasa,Sadija,Valbona,Zana dhe Shqipja, nipat, mbesat dhe motra Sofa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test