Ali (Binak) Gashi - Bota Sot
Ali (Binak) Gashi

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Ali (Binak) Gashi

Më: 19 prill 2018 Në ora: 00:37
Ali (Binak) Gashi

Puna,përkushtimi dhe vepra e tij do të mbetet gjithmonë në mendjet dhe zemrat tona.

I përjetshëm qoftë kujtimi për Ty Vëlla i dashur!

Të kujtojnë me mallë : Vëllezërit Mahmuti me familje, Sadrija me familje, Elmija me familje si dhe motrat Zylihaja dhe Hatixhja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test