Kreshnik Rama - Bota Sot
Kreshnik Rama

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Kreshnik Rama

Më: 21 prill 2018 Në ora: 00:33
Kreshnik Rama

Sot 11- Vite pa ty Kreshnik

Niki i Hallës, kur unë shkoj për vizitë, i zbrazur është vendi yt, e zbrazur është shtëpia por fjalët dhe sjelljet tua janë të pranishme kudo. Edhe pse nuk jemi bashke, Ti je pjesë e jetës tonë që do të jetosh gjithmonë në.

Me lot ne sy të kujton: Halla Ajna me Bashkëshortin Isa Gjoshi, me fëmijët Merita, Melia, Fana, Filloreta, Blerta, Besforti, Bledari.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test