Lush (Ukë) Sokoli - Bota Sot
Lush (Ukë) Sokoli

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Lush (Ukë) Sokoli

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 00:30
LUSH UKË SOKOLI

Vitet kalojnë sikur gjithmonë , e ne kurrsesi të pajtohemi që ti nuk do të kthehesh më në mesin tonë.

Të presim sa herë që kemi gëzime që  na e shtosh gëzimin siq dijë vetëm Ti, e në pikëllime që të na ngushëllosh sepse vetëm Ti dije që pikëllimin të na e zbutësh sadopak.

Presim por kot , ti jeton në përjetësi deri sa ne krenohemi me Ty.

Të kujtojnë me mall : Bashkëshortja Zoja, djali Dritoni me nusen Ardianen me vajzat Jessika, Melissa dhe djalin Domenikin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test