Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend - Bota Sot
Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend

Politika

E shtunë, 17 nëntor 2018

Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend

Më: 9 maj 2017 Në ora: 12:23
Hyseni

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, njëheri edhe anëtar i kryesisë së LDK-së ka lëshuar takimin që po mbahet me deputetët e kësaj partie në Kuvendin e Kosovës.

Përkundër ditë feste, aktualisht në Kuvendin e Kosovës po qëndrojnë ambasadori amerikan, Greg Delawie, dhe kryeministri, Isa Mustafa, në takim me grupin parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test