Bllokohet rruga “B” - Bota Sot
Bllokohet rruga “B”

Prishtina

E hënë, 22 tetor 2018

Bllokohet rruga “B”

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 23:16
Rruga “B”

Një pjesë e rrugës “B” në kryeqytet këto momente është bllokuar.

Një banorë që jeton në këtë rrugë, ka treguar se bllokimi po vazhdon tash e një kohë, por pa u ditur shkaqet.

Në një video të dërguar në klankosova.tv, shihet një pjesë e bllokuar tërësisht, si dhe anën tjetër makina të cilat bëjnë “shou”.

Deri në këto momente asgjë nuk është e konfirmuar së për çfarë saktësisht bëhet fjalë.

E përplotësuar:

Zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci ka thënë se komunikacioni ka qenë i mbingarkuar në këtë pjesë të qytetit, për shkak të festës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test