Mblidhet nesër VV e Prishtinës - Bota Sot
Mblidhet nesër VV e Prishtinës

Prishtina

E shtunë, 20 tetor 2018

Mblidhet nesër VV e Prishtinës

Më: 14 janar 2018 Në ora: 00:12
Lëvizja Vetëvendosje

Sot kandidati i vetëm për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti mbajti sot një tubim ku prezantoi  platformën e tij qeverisëse.

Kurse, nesër Lëvizja Vetëvendosje do të mbaj mbledhjen e Këshillit të Qendrës në Prishtinë.

Ky tubim mbahet pranë ASK, nga ora 14:00. Derisa të hënën do të mblidhen Kryesia dhe Grupi Parlamentar i VV-së ku do të vendoset për të ardhmen e partisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test