Latifi viziton punimet në projektet infrastrukturore në Rahovec - Bota Sot
Latifi viziton punimet në projektet infrastrukturore në Rahovec

Prizreni

E enjte, 15 nëntor 2018

Latifi viziton punimet në projektet infrastrukturore në Rahovec

Më: 24 maj 2018 Në ora: 09:05
Punimet në realizimin e projekteve infrastrukturore.

Në Komunën e Rahovecit janë duke vazhduar punimet në realizimin e projekteve infrastrukturore.

Ecurinë e punimeve nga afër e ka parë kryetari  Smajl Latifi, i shoqëruar edhe nga Përparim Krasniqi, drejtor i Shërbimeve Publike.

Projektet në të cilët nga afër janë parë punimet nga Kryetari Latifi dhe drejtori Krasniqi janë: Asfaltimi i rrugës (sanimi i rrugës) Drenoc-Senoc-Pastasellë dhe Polluzhë, Rrethrrotullimi në hyrje të Rahovecit, në udhëkryqin Rahovec-Malishevë, Rrethrrotullimi në hyrje të Rahovecit, në udhëkryqin Rahovec-Krushë e Madhe dhe Rahovec-Suharekë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test