Rama emëron një vajzë seksi te burgu i grave - Bota Sot
Rama emëron një vajzë seksi te burgu i grave

Shqipëria

E shtunë, 20 tetor 2018

Rama emëron një vajzë seksi te burgu i grave

Më: 9 janar 2018 Në ora: 19:09
Jetmira Sula

Një vajzë e re e bukur dhe tërheqëse nga Gjirokastra është emëruar drejtoreshë e burgut të grave në Tiranë. Ajo është Jetmira Sula, e cila ka zëvendësuar në detyrë Xhoi Jakajn. Menjëherë Jetmira ka marrë vëmendjen e mediave, për shkak të pamjes së saj tërheqëse. Ajo ka përfunduar studimet për Ekonomi.

Kryeministri Rama tha gjatë fjalës në Asamblenë Kombëtare të PS-së së drejtorët e rinj të burgjeve do të zgjidhen me konkurs dhe se përparësi do të kenë kandidatët me profil studimet në fushën e sigurisë apo që kanë bërë karrierë ushtarake.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test