Nisma e Ramës për ‘Vitin e Skënderbeut’, Berisha i publikon logon e ‘vërtetë’ - Bota Sot
Nisma e Ramës për ‘Vitin e Skënderbeut’, Berisha i publikon logon e ‘vërtetë’

Shqipëria

E diel, 22 korrik 2018

Nisma e Ramës për ‘Vitin e Skënderbeut’, Berisha i publikon logon e ‘vërtetë’

Më: 14 janar 2018 Në ora: 11:14
Sali Berisha

Viti 2018 siç të gjithë e dimë është quajtur ‘Viti i Skënderbeut’ nga kryeministri Rama, i cili para pak kohësh publikoi edhe logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut’  cila nga 1 janari, do të printohet në të gjitha dokumentet shtetërore dhe do të vijojë gjatë të gjithë vitit.

Por ndryshe nga kryeministri Rama, Berisha e cilëson këtë viti si vitin e drogës dhe krimit shtetëror.

Përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ai ka sulmuar Edi Ramën dhe ka publikuar foton e një logoje ku ironizon edhe këtë nismë të  qeverisë.

“Nje miremengjes nga piktori dixhital per Skender-buçin e Spiropalit! Sb”, shkruan Berisha.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test