Një ari kapet “mat” nga kamerat e gazsjellësit TAP - Bota Sot
Një ari kapet “mat” nga kamerat e gazsjellësit TAP

Shqipëria

E shtunë, 20 tetor 2018

Një ari kapet “mat” nga kamerat e gazsjellësit TAP

Më: 14 janar 2018 Në ora: 11:51
Pamje nga video

Një ari që kërkonte strehën e tij për t’i shpëtuar shiut, është filmuar nga kamerat e gazsjellësit TAP.

Video e publikuar nga TAP në Shqipëri tregon sesi kompania monitoron aktivitetin e arinjve pranë gjurmës së gazsjellësit dhe i programon punimet pa ndikuar në aktivitetin e tyre, sidomos gjatë gjumit letargjik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test