Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve - Bota Sot
Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve

Shqipëria

E martë, 25 shtator 2018

Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 00:15
Ditmir Bushati dhe homologu itij grek, Nikos Kotzias

Burime diplomatike greke, që kanë folur ekskluzivisht për Top Channel, raportojnë se deri mbrëmjen e sotme, mes ministrit Ditmir Bushati dhe homologut të tij grek, Nikos Kotzias, janë zhvilluar dy takime në ishullin e Rodosit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test