Deri ne ora 17:00 ne Tetovë kanë votuar 37.4 për qind - Bota Sot
Deri ne ora 17:00 ne Tetovë kanë votuar 37.4 për qind

Tetova

E premte, 19 tetor 2018

Deri ne ora 17:00 ne Tetovë kanë votuar 37.4 për qind

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 18:16
Nazim

Me pak votues se ne rrethin e parë

Sipas tij në krahasim ne rrethin e  parë numri I votuesve ka një rënie të vogël. Në përgjithësi procesi zgjedhor ka shkuar pa problem, ndërsa problem me ndërprerjen e energjisë elektrike në dy fshatrat e malësisë së Tetovës ka qenë si pasojë e një defekti dhe ky defekt është sanuar.

Nuk kemi të lajmëruar nga këshillat zgjedhor deri të Komisioni Komunal parregullsi apo në ndonjë problem tjetër eventual dhe vazhdon procesi të zhvillohet në mënyrë të rregullt

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test