Tragjikisht vdes një grua në Tetovë - Bota Sot
Tragjikisht vdes një grua në Tetovë

Tetova

E martë, 16 janar 2018

Tragjikisht vdes një grua në Tetovë

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 19:48
Ilustrim

Një grua shtatëdhjetë vjeçare ka vdekur në Tetovë pasi që është lënduar rëndë nga përplasja me një veturë.

Gruaja pas sulmit është dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë ku është konstatuar vdekja e saj.

Kontroll në vendngjarje ka kryer Prokurori Publik dhe ekipi nga Sektori për punë të brendshme në Tetovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test