Tirana... pak orë përpara ndërrimit të viteve - Bota Sot
Tirana... pak orë përpara ndërrimit të viteve

Tirana

E premte, 19 tetor 2018

Tirana... pak orë përpara ndërrimit të viteve

Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 18:00
Tirana

Edhe pak orë na ndajnë nga mbyllja e 2017-s dhe fillimi i vitit të ri.

Të gjithë shqiptarët po e presin ndërrimin e viteve sipas mënyrës dhe mundësive të tyre. Materiali i mëposhtëm sjell atmosferën në Tiranë gjatë ditës së sotme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test