Video - Bota Sot
E diel, 21 janar 2018
  • Homazhe në nderim të Jonuz Musliut (Drejtpërdrejt)

    Sot i jepet lamtumira e fundit kryetarit të Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve dhe kryetarit të Kuvendit të Bujanocit, Jonuz Musliu.

    Për të nderuar Musliun, po bëhen homazhe në Teatrin e qytetit të Gjilanit. Ndërsa, nga ora 11 do të mbahet një mbledhje komemorative.

    Varrimi i Junuz Musliut do të bëhet në vendlindjen e tij në Konçul të Bujanocit në ora 14:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test