Pa koment, ja si u arratis 28-vjeçari nga salla e gjyqit - Bota Sot
Pa koment, ja si u arratis 28-vjeçari nga salla e gjyqit

Vlora

E premte, 21 shtator 2018

Pa koment, ja si u arratis 28-vjeçari nga salla e gjyqit

Më: 23 maj 2018 Në ora: 13:46
Mikeli është “zhdukur” nëpër korridoret e gjykatës, dhe ka dalë menjëherë përjashta.

Pasi ka marrë vendimin e dhënë nga gjykata në sallën e Gjyqit, Mikel Kasaj ka kërcyer mbi tavolinën e të pandehurit, duke u larguar nga dera e gjyqtarit dhe jo dera kryesore e sallës.

Nga pamjet duket se policët shoqërues të burgut e ndjekin menjëherë, por Mikeli është “zhdukur” nëpër korridoret e gjykatës, dhe ka dalë menjëherë përjashta.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test