ora 13:20lajmet aktuale E mërkurë, 03 mars 2021
Albin Kurti në ‘udhëkryq’, këto janë rrugëdaljet e tij

Albin Kurti në ‘udhëkryq’, këto janë rrugëdaljet e tij

Muajin që lëmë pas, Izraeli u bë shteti i fundit që e zyrtarisht konfirmoi njohjen për Republikën e Kosovës,...

Albin Kurti u shkruan letra Netanjahut dhe Erdoganit, kjo është përmbajtja e tyre
Aktuale

Albin Kurti u shkruan letra Netanjahut dhe Erdoganit, kjo është përmbajtja e tyre

Lideri i VV-së, Albin Kurti, i cili ka dalë fitues në zgjedhjet e 14...

Numërohen mbi 33 mijë vota të diasporës, ky është rezultati që kanë marr partitë
Aktuale

Numërohen mbi 33 mijë vota të diasporës, ky është rezultati që kanë marr partitë

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

114,843,310

Të shëruar

64,971,093

Të vdekur

2,551,200
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Osmani: Për Asociacionin nuk lejojmë kompetenca ekzekutive

Osmani: Për Asociacionin nuk lejojmë kompetenca ekzekutive

Osmani: Në Bruksel, e kudo të kërkohet përgjegjësi nga Serbia për krimet që i ka kryer

Osmani: Në Bruksel, e kudo të kërkohet përgjegjësi nga Serbia për krimet që i ka kryer

Osmani: S’do të pranojmë që çështja e kufijve dhe rregullimit Kushtetues të bëhet pjesë e dialogut

Osmani: S’do të pranojmë që çështja e kufijve dhe rregullimit Kushtetues të bëhet pjesë e dialogut

Osmani: Duhet të hapet një kapitull i ri në procesin e dialogut

Osmani: Duhet të hapet një kapitull i ri në procesin e dialogut