Bota Sot
ora 03:30lajmet aktuale E hënë, 13 korrik 2020
Rekord tjetër i zi, 216 raste të reja me koronavirus në Kosovë - ja nga cilat vende vijnë të prekurit!

Rekord tjetër i zi, 216 raste të reja me koronavirus në Kosovë - ja nga cilat vende vijnë të prekurit!

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot janë regjistruar edhe 216 raste...

Tërmkolli kritikon Vjosa Osmanin: Deputetë e ministra ilegalë që jeni aty, mos bëzani, uleni kokën, puthjani këpucët Vjosës (alias Albinit)
Aktuale

Tërmkolli kritikon Vjosa Osmanin: Deputetë e ministra ilegalë që jeni aty, mos bëzani, uleni kokën, puthjani këpucët Vjosës (alias Albinit)

...

Kryeinfermierja Arta Sejdiu i kërkon falje Eliza Hoxhës dhe e fshinë postimin
Aktuale

Kryeinfermierja Arta Sejdiu i kërkon falje Eliza Hoxhës dhe e fshinë postimin

Arta Sejdiu, kryeinfermiere e Klinikës së Pulmologjisë, ka kërkurar falje...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

12,866,958

Të shëruar

7,084,777

Të vdekur

568,014
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Hoti: Të mërkurën do të mësohet nëse shpallet gjendja e jashtëzakonshme apo jo

Hoti: Të mërkurën do të mësohet nëse shpallet gjendja e jashtëzakonshme apo jo

Hoti: Temat e dialogut janë të njohura

Hoti: Temat e dialogut janë të njohura

Hoti: Thaçi nuk mori pjesë në takimin e sotëm

Hoti: Thaçi nuk mori pjesë në takimin e sotëm

Hoti: Dialogu të përfundojë me njohje reciproke

Hoti: Dialogu të përfundojë me njohje reciproke