ora 07:02lajmet aktuale E premte, 04 dhjetor 2020
“Veprimet e Vetëvendosjes hileqare” - paralajmërohet neutralizimi i kauzave të saj

“Veprimet e Vetëvendosjes hileqare” - paralajmërohet neutralizimi i kauzave të saj

Të gjitha tentimet e Lëvizjes Vetëvendosje për të bllokuar Projektligjin për Rimëkëmbje Ekonomike dhe...

Aktakuza të reja nga Specialja? Ky është paralajmërimi i drejtorit të Shoqatës Ndërkombëtare të Avokatëve
Politika

Aktakuza të reja nga Specialja? Ky është paralajmërimi i drejtorit të Shoqatës Ndërkombëtare të Avokatëve

Dr. Mark Ellis, drejtor...

Pse ushtarët e FARK-ut duhet të luftojnë me emblemën e UÇK-së? Kështu ishte përgjigjur Ahmet Krasniqi
Aktuale

Pse ushtarët e FARK-ut duhet të luftojnë me emblemën e UÇK-së? Kështu ishte përgjigjur Ahmet Krasniqi

Ish bashkëpunëtori...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

65,220,557

Të shëruar

41,931,987

Të vdekur

1,506,251
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Nagavci: Në mungesë të kuorumit për votim nesër do të hidhet në votim rezoluta

Nagavci: Në mungesë të kuorumit për votim nesër do të hidhet në votim rezoluta

Musliu: Leni këto pallavra, leni, kthehuni në realitet

Musliu: Leni këto pallavra, leni, kthehuni në realitet

Pacolli: Rudi është dashur të jetë në një Grup Parlamentar tjetër

Pacolli: Rudi është dashur të jetë në një Grup Parlamentar tjetër

Hoxha: Është shumë e lehtë me dalë me bërë kësi lloj dramash këtu

Hoxha: Është shumë e lehtë me dalë me bërë kësi lloj dramash këtu