ora 12:02lajmet aktuale E enjte, 25 shkurt 2021
Pse Miroslav Lajçak e fshiu nga harta shtetin e Kosovës?!

Pse Miroslav Lajçak e fshiu nga harta shtetin e Kosovës?!

Miroslav Laçak është ndërmjetës i Bashkimit Evropian për dialogun midis Kosovës dhe Serbisë. Më...

Bllokohet Tuzi, protestuesit e presin kryeministrin dhe Abazoviqin
Lajme

Bllokohet Tuzi, protestuesit e presin kryeministrin dhe Abazoviqin

(E plotësuar 11:03) - Policia malazeze ka shkuar të enjten në mëngjes në...

BE arsyeton çështjen e flamurit skandaloz prapa Lajçakut ku Kosova paraqitet pjesë e Serbisë
Lajme

BE arsyeton çështjen e flamurit skandaloz prapa Lajçakut ku Kosova paraqitet pjesë e Serbisë

Dje në media bëri bujë një hartë që dukej prapa...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

112,629,748

Të shëruar

63,560,952

Të vdekur

2,499,202
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Lumezi: Janë arrestuar 12 persona, 10 janë persona zyrtarë dhe dy qytetarë të tjerë të Republikës

Lumezi: Janë arrestuar 12 persona, 10 janë persona zyrtarë dhe dy qytetarë të tjerë të Republikës

Sahiti: Janë konfiskuar një shumë e madhe e parave diku rreth 400 mijë euro

Sahiti: Janë konfiskuar një shumë e madhe e parave diku rreth 400 mijë euro

Munishi: Prokurori i rastit është prokurori Rafet Halili, të gjitha veprimet i ka marrë në koordinim

Munishi: Prokurori i rastit është prokurori Rafet Halili, të gjitha veprimet i ka marrë në koordinim

Elezi: Kemi shtuar kapacitetet e numërimit në QNR

Elezi: Kemi shtuar kapacitetet e numërimit në QNR