Bota Sot
ora 12:09lajmet aktuale E hënë, 06 korrik 2020
Ish-këshilltari i Kurtit godet ashpër Qeverinë Hoti, paralajmëron se do të emërohen 80 zëvendësministra

Ish-këshilltari i Kurtit godet ashpër Qeverinë Hoti, paralajmëron se do të emërohen 80 zëvendësministra

Qeveria Hoti deri më tani ka emëruar një numër të lartë të zëvendësministrave në ministritë...

Familja e Haki Imerit publikojnë një dokument ku shihet se kush ka përfituar nga lufta
Aktuale

Familja e Haki Imerit publikojnë një dokument ku shihet se kush ka përfituar nga lufta

Familja e Haki Imerit përmes një postimi në...

Deputeti i Vetëvendosjes: Paftyrësia e LDK-së nuk ka fund
Aktuale

Deputeti i Vetëvendosjes: Paftyrësia e LDK-së nuk ka fund

Deputeti i Vetëvendosjes, Eman Rrahmani ka reaguar ndaj...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

11,465,636

Të shëruar

6,189,108

Të vdekur

534,588
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Hoti: Baza ligjore është mjaftë e qartë

Hoti: Baza ligjore është mjaftë e qartë

Hoti: Do të merremi me krijimin e kapaciteteve për testim virologjik

Hoti: Do të merremi me krijimin e kapaciteteve për testim virologjik

Hoti: Kufizohet lëvizja në qytetet me numër të madh të të infektuarve

Hoti: Kufizohet lëvizja në qytetet me numër të madh të të infektuarve

Hoti: Do të kujdesemi që të krijojmë kapacitete shtesë me shtretër dhe pajisje

Hoti: Do të kujdesemi që të krijojmë kapacitete shtesë me shtretër dhe pajisje