12 të plagosur nga shpërthimi afër piramidës Giza në Egjipt - Bota Sot
12 të plagosur nga shpërthimi afër piramidës Giza në Egjipt

Afrika

12 të plagosur nga shpërthimi afër piramidës Giza në Egjipt

Më: 19 maj 2019 Në ora: 16:59
Ilustrim

12 persona janë plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në një autobus afër piramidës Giza në Egjipt.

Sipas Reuters, shumica e të lënduarëve ishin turistë dhe akoma nuk ka raportime për të vdekur.

Një dëshmitar Mohamed el-Mandouh, tha për  Reuters, se shpërthimi ishte i fortë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...