Pamje tronditëse, turisti prek luanin, ai i kthehet dhe ... - Bota Sot
Pamje tronditëse, turisti prek luanin, ai i kthehet dhe ...

Afrika

Pamje tronditëse, turisti prek luanin, ai i kthehet dhe ...

Nga: Bota sot Më: 16 qershor 2018 Në ora: 20:32
Pamje nga videoja

Një turist përjetoi frikën e tij më të madhe në jetën, kur ai u përpoq të prekte një luan nga dritarja e ship.

Në ate moment luan u kthy lëshoi një ulërimë të tmerrshme.

“The sun” ka publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes së ndodhur në Afikë, shkuan "Bota sot".

Luani mashkull kthehet dhe lëshon një ulërimë të plotfuqishëm që nxit turistët të largohen në brendësi të veturë.

Turistë përpiqen disa herë të mbyllin dritaren para se luani të ulërit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera