Haradinaj pret në takim zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian - Bota Sot
Haradinaj pret në takim zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian

Aktuale

Haradinaj pret në takim zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian

Më: 2 janar 2019 Në ora: 09:29
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të takohet me zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian, Ranier Wiland.

Takimi mes Haradinajt dhe Wiland do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Përmes një kumtese për media nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se takimi nis në ora 16:oo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...