Reagon ish-agjenti i SHIK-ut për heqjen e taksës ndaj Serbisë: Ja rreziku nga Thaçi e Veseli - Bota Sot
Reagon ish-agjenti i SHIK-ut për heqjen e taksës ndaj Serbisë: Ja rreziku nga Thaçi e Veseli

Aktuale

Reagon ish-agjenti i SHIK-ut për heqjen e taksës ndaj Serbisë: Ja rreziku nga Thaçi e Veseli

Nga: N.Sh Më: 7 janar 2019 Në ora: 09:35
Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli

Ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari thotë se, nëse hiqet taksa 100 përqind për produktet serbe, atëherë duhet të dorëhiqet menjëherë Qeveria e Ramush Haradinaj.

Sipas tij, duhet të shkohet menjëherë në zgjedhje të reja.

Por, Miftari, thotë se, zgjedhjet e reja do të manipulohen nga KQZ-ja e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.

“Heqja e taksës 100% Serbisë do të thotë dorëheqje e menjëhershme e qeverisë Haradinaj, dhe zgjedhje të menjëhershme të reja të cilat shumë lehtë do manipulohen nga KQZ e Thaçit dhe Veselit”, shkruan Miftari në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat