“Gjeneralët nuk dinë te ecin ndryshe vetëm me ballin lart” - Bota Sot
“Gjeneralët nuk dinë te ecin ndryshe vetëm me ballin lart”

Aktuale

“Gjeneralët nuk dinë te ecin ndryshe vetëm me ballin lart”

Nga: N.H Më: 13 janar 2019 Në ora: 18:48
Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka publikuar një fotografi të rrallë të Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës pas nisjes së tyre për në Hagë.

Pas nisjes së tyre për në Hagë, Musliu ka shkruar në Facebook se gjeneralët nuk dinë të ecin ndryshe, por vetëm me ballin lartë.

“Gjeneralet nuk dijne te ecin ndryshe vetem me ballin lart!

Keshtu u nisen edhe sot per tu sfiduar ne mbrojtje te luftes se shenjte per Liri!” ka shkruar deputetja e PDK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...