Limaj: Askush nuk do t’i sjellë marrëveshje të dëmshme vendit - Bota Sot
Limaj: Askush nuk do t’i sjellë marrëveshje të dëmshme vendit

Aktuale

Limaj: Askush nuk do t’i sjellë marrëveshje të dëmshme vendit

Më: 16 janar 2019 Në ora: 12:31
Fatmir Limaj

Delegacioni Shtetëror për Bisedime me Serbinë ka mbajtur mbledhjen e radhës.

Pas këtij takimi, bashkëkryesuesi i këtij delegacioni, Fatmir Limaj, ka thënë se Delegacioni mban takime të rregullta dhe ky ishte një takim i radhës punë ku është diskutuar edhe për platformën e dialogut me Serbinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat